Партизани військово-патріотичного руху “Атеш” відзначили ймовірне попадання по частині 810-ї окремої бригади морської піхоти рф у Севастополі

Вдень 15 квітня у тимчасово окупованому Криму внаслідок ракетної атаки ЗСУ було вражено командний пункт, у якому перебували високопоставлені російські офіцери, передає DROBRO.

Про це повідомили “Громадському” джерела у спецслужбах. Зазначається, що повітряна тривога в окупованому Криму тривала близько двох годин. У бухті Севастополя силовики окупаційної російської адміністрації використали димові завіси. Також, за даними Telegram-каналу “Кримський вітер”, в окупованому Севастополі піднімали авіацію у повітря.

Партизани військово-патріотичного руху “Атеш” зазначили, що в Криму чути роботу російської протиповітряної оборони. Також підпілля відзначило ймовірне потрапляння по частині 810-ї окремої бригади морської піхоти рф у Севастополі.

“810-та бригада вся в укритті. Мінус другий поверх”, – йдеться у повідомленні. Окупаційна влада рф не коментує інформацію.

Від admin