На війні з російськими окупантами загинув міський голова Лебедина Сумської області Олександр Бакликов

Очільник Лебедина приєднався до Збройних сил України восени 2022 року, служив у 47-й бригаді ЗСУ.

Загинув військовий під час виконання бойового завдання, передає DROBRO.

Україна втратила Героя і Патріота. Не можу досі повірити, на фронті загинув колега, друг Олександр Бакликов, міський голова міста Лебедин Сумської області, – написав мер міста Тростянця Сумської області Юрій Бова у фейсбуці у ніч на вівторок.

Олександр Бакликов народився у Лебедині на Сумщині. З 2015 по 2022 рік обіймав посаду Лебединського міського голови. У вересні 2022 року добровільно вступив до лав Збройних Сил України, а ввечері 15 квітня 2024 року громаду сколихнула сумна звістка про його трагічну загибель.

22 липня 2022 року у межах візиту до міста Котермака, між Дрогобичем та Лебедином було підписано меморандум про співпрацю.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям.

Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Хай душа його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Від admin