Візит посла доброї волі ООН – знакова подія для України та сигнал про світову підтримку

Візит в Україну голлівудської зірки та посла доброї волі ООН Анджеліни Джолі став приємним сюрпризом для львів’ян. Саме Львів є сьогодні місцем розміщення величезної кількості переселенців, які змушені були рятуватися від російської агресії. Ще вранці знаменитість помітили в одному з кафе. Відео про це швидко поширилося у Мережі.

“Візит Джолі став для нас приємною несподіванкою”, – прокоментовано подію голова Львівської ОВ Козицький.

У рамках своєї поїздки до України зірка відвідала кілька локацій. На залізничному вокзалі вона зустрілася з переселенцями, які прибули евакуаційним потягом, поговорила та провела фотосесію з охочими.

Також артистка поговорила зі співробітниками психологічної служби, волонтерами, які надають допомогу людям, які прибувають у місто.

Більше ФОТО і ВІДЕО в нашому Телеграм DroBro7/24

Джолі відвідала пацієнтів лікарні, в якій перебувають діти, які постраждали під час атаки на вокзал у Краматорську. Не обійшлося і без проблем. Під час повітряної тривоги Анджеліна була змушена залишити місце перебування і бігти в укриття через появу ризику ракетного удару. Організацією візиту Анджеліни до Львова займався Сергій Лещенко. Коментуючи цю подію, він коротко назвав приїзд зірки унікальною подією.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »