Спільний із Польщею пункт пропуску “Угринів – Долгобичув” відкриється для руху порожніх вантажівок на виїзд з України 4 грудня

Про це інформує DROBRO із посиланням на повідомлення у фейсбуці віцепрем’єр-міністра з відновлення – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

“Відкриваємо пункт пропуску “Угринів – Долгобичув” для руху порожніх вантажівок на виїзд з України. Це спільний пункт пропуску, який, зазвичай, працював лише для легкового транспорту та автобусів.

У співпраці з Міністерством інфраструктури Польщі, Люблінським воєводством за підтримки Єврокомісії (DG MOVE) вдалось домовитись про запуск смуги для порожніх вантажівок масою 7,5 тон та більше”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, зараз відкриття “Угриніва” є першим пунктом з переліку заходів, які реалізуються для розблокування кордону, зменшення черг та збільшення пропускної спроможності українсько-польського кордону.

“З 4 грудня порожні вантажівки, зокрема цистерни, з України можуть починати рух на цей пункт пропуску. Поки він працюватиме в тестовому режимі, реєструватись в чергу на перетин кордону не потрібно”, – зазначив Кубраков.

Пропускна здатність на добу становитиме понад 100 вантажівок.

Від admin