В Івано-Франківську вчинено замах на життя місцевого жителя, який займався спортклубом, злочинець втік

Вчора, 26 червня, у Івано-Франківську було неспокійно. Лунала стрілянина у північному районі міста на вулиці Василя Симоненка. Деталі оприлюднили прес-служба Нацполіції області. Інцидент трапився приблизно о 17:20 вечора, передає DROBRO.

У Мережу вже потрапило відео, яке було знято камерою спостереження закладу.

Судячи з ролика, невідомий, перебуваючи на вулиці, вистрілив через вікно в чоловіка, який перебував у спортзалі. У приміщенні в цей час було чимало людей і щонайменше одна дитина, але ця стрілка не зупинила. Під час пострілу жертву відкинуло на спину. Він отримав поранення у тулубі. Один із очевидців через кілька секунд підбіг до потерпілого і за ногу відтяг його за колону. Стрілець зник у невідомому напрямку.

Особу постраждалого поліція приховує, хоча, згідно з наполегливими чутками, це може бути кримінальний авторитет. Слідчі лише повідомили, що це 32-річний місцевий чоловік. Інформації про його стан немає. Поліція кваліфікувала те, що трапилося, як замах на вбивство. Показово, що на місце події виїхала не лише оперативна група, а й керівництво обласного управління поліції. Стрілка розшукують.

Від admin