Дрогобичводоканал

Надавач послуг тепер має право припинити надавати послуги споживачу за заборгованість з оплати вартості комунальних послуг у час карантину

Як повідомляє DroBro це стало можливим після внесення змін до ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19)”.

Як заначено у прикінцевих положеннях цього закону, заборона на від’єднання від комунальних послуг за борги буде чинна лише в регіонах, де встановлено “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки.

Щоб відновити подачу комунальних послуг, споживачам доведеться погасити заборгованість, а також додатково оплатити під’єднання до мережі.

На 01.10.21 р. населення за спожиті послуги заборгувало КП “Дрогобичводоканал” 16 млн 733. тис грн.

Для недопущення найгіршого сценарію – припинення послуг водопостачання та водовідведення, звертаємося з вимогою до боржників у найкоротший термін виконати свій обов’язок і оплатити за спожиті послуги.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *