Республіканці Майк Лоулер та Дон Бекон заявили, що після особистої та конфіденційної розмови з Джонсоном впевнені у винесенні проекту закону на голосування

Республіканець Майк Лоулер заявив, що після розмови з Майком Джонсоном у вихідні він упевнений, що спікер Конгресу поставить на голосування закон про допомогу Україні після поновлення роботи Палати представників 9 квітня, передає DROBRO.

Про це пише видання Washington Times. Поміркований Лоулер є єдиним республіканцем, хто разом із демократами збирає підписи під петицією про звільнення для обходу спікера у винесенні закону на голосування. Поки що зібрано менше 200 голосів.

“Я сподіваюся, що спікер винесе ухвалений Сенатом закон на голосування або змінену версію закону, щоб ми могли раз і назавжди гарантувати, що наші союзники отримають допомогу та підтримку, яких вони потребують”, – сказав Лоулер в ефірі CNN.

Республіканець зазначив, що після особистої та конфіденційної розмови з Джонсоном він упевнений у винесенні проекту закону на голосування.

“Я говорив з ним безпосередньо. Я не збираюся вдаватися до подробиць цієї розмови, але впевнений, що він винесе цей законопроект на голосування /після повернення з канікул/ і що в нас буде голосування”, – сказав Лоулер.

“Нам потрібно дати відсіч. Нам необхідно підтримувати наших союзників”, – сказав він. “Якщо Україна впаде, а росія досягне успіху в цьому починанні, це матиме катастрофічні наслідки для Східної Європи”.

Член Палати представників Дон Бекон з Небраски, який, як і Лоулер, є помірним республіканцем, заявив у програмі “Зустріч з пресою” на каналі NBC, що він заручився “зобов’язаннями” від Джонсона та голови комітету Палати представників із закордонних справ Майкла Маккола, що якусь форму допомоги буде проголосовано в найближчі два тижні. Деякі демократи Палати представників запропонували проголосувати за захист повноважень Джонсона, якщо надасть можливість допомоги Україні. Конгрес повертається з великодніх канікул на тижні 8 квітня.

Від admin