Засновник харківського екопарку Олександр Фельдман повідомив, що у вівторок з екопарку почали евакуювати тварин

Як інформує пан Фельдман на сторінці Facebook: “Почну з головного: ми сьогодні вже почали вивозити з території Екопарку великих хижаків! Незважаючи на те, що знову були обстріли, евакуювали чотирьох тварин – двох левів, ягуара та пантеру.

Складна ситуація, що здавалася майже безнадійною, викликала неймовірний відгук в Україні та за її межами! Свою допомогу запропонувала велика кількість харків’ян, киян, одеситів, дніпрян, представників багатьох інших міст та країн – усіх просто неможливо перерахувати”.

За словами Фельдмана, в екопарк вже їде транспорт, необхідні клітки і люди, які не бояться вивозити тварин із зони, що обстрілюється, а самих вихованців готові приймати в багатьох місцях, передає DROBRO.

Звичайно, все досі дуже складно і процес тільки набирає обертів. Нам все ще потрібна різноманітна допомога: і фізична, і логістична, і фінансова, кормами для тварин тощо. Але така широка підтримка дає надію, що ми зможемо врятувати максимально можливу кількість тварин.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »