За добу Добрянка, Трудолюбівка та Нововознесенське на Херсонщині звільнено ЗСУ від окупантів

Вчора, 5 квітня, депутат ХОС Хлань та радник голови Офісу президента України Арестович анонсували бої за Херсонщину. Хлань говорив, що вони ведуться вже у радіусі 20 км від Херсона. ЗСУ наступають із територій Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Сьогодні, 6 квітня, у прес-службі Генштабу ЗСУ підтвердили інформацію про те, що напередодні ЗСУ звільнили від окупантів одразу три населені пункти з боку Дніпропетровщини. Йдеться про Трудолюбівку, Добрянку та Нововознесенський, передає DROBRO.

При цьому ще точаться бої за Олександрівку, яка знаходиться на кордоні з Миколаївською областю. 6 квітня розпочався 42-й день героїчної боротьби українського народу проти загарбників. Не виключено, що ворог використовуватиме аеродром у самопроголошеній ПМР для завдання ударів по Одесі, Миколаєву та Вінниці. Під час боїв в Україні ворог втратив до 30% особового складу 200-ї окремої мотострілецької бригади. Окупанти повернулися до Білгородської області, щоб відновитися. Ворог продовжує бойові дії з метою вийти на межі Барвінкового та Слов’янська. Минулої доби ВПС ЗСУ знищили 8 крилатих ракет ворога.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »