Російські Z-канали не раді повідомленням про “взяття” Авдіївки через інформацію про втрати орків

На 723-й день повномасштабного вторгнення російські пропагандисти частково “протверезіли”: Кремль продовжує стирати з лиця землі українські міста, кидаючи в “м’ясні” штурми всіх, хто може самостійно пересуватися, повідомляє DROBRO. У прагненні якнайшвидше захопити Авдіївку, командування окупантів не зважає на втрати. А цифри “вантажу 200” і кількість поранених кидають у ступор навіть найбільш товстошкірих та цинічних пропагандистів.

“Те, що зараз відбувається в Авдіївці, виходить за всі рамки нашого розуміння. Минулої доби тільки загиблими понад 1300 російських військовослужбовців. Тисячі поранених, більшість з яких не доживе до ранку. Їм просто не встигнуть надати необхідну допомогу, оскільки потік поранених не припиняється. Від кількості повідомлень родичів за останні дні впадає у тремтіння… Ми не знаємо, що вам відповідати. Немає слів…” – пише один із Z-каналів.

У коментарях з’являються скріни повідомлень родичів російських військових та “мобіків” із так званої “ДНР”, яких перекинули до Авдіївки кілька днів тому. Наразі зв’язку з ними немає, ті, хто може додзвонитися, не отримують жодної інформації, даних про поранених у лікарнях немає.

Від admin