Департамент освіти й науки та всі структурні підрозділи Львівської обласної військової адміністрації загалом роблять все можливе, щоб з понеділка на Львівщині стартував освітній процес

«Скоріш за все, з наступного тижня розпочнеться не стаціонарне, а дистанційне навчання»,- проінформував під час брифінгу заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко, передає DROBRO.

Він також запевнив, що діти, які прибули на територію Львівщини з інших областей, перебувають під наглядом та забезпечені усім необхідним. Освітні соціальні заклади укомплектовані майже на 100 відсотків. Новоприбулі діти будуть долучені до навчання у школах області. Зараз надзвичайно велике навантаження на бюджетну сферу, проте система функціонує стабільно. Всі субвенції з державного бюджету надходять ритмічно, без затримок. Виплати зарплат, пенсій, соціальної допомоги здійснюються вчасно.

«Ми справляємося з питаннями життєзабезпечення області, всіх приймаємо, годуємо. Щоб швидко та ефективно розв’язувати проблеми залучаємо позабюджетні кошти, ділимо відповідальність з головами територіальних громад, керівниками установ»,- додав Іван Собко та попросив мешканців Львівщини з особливою турботою ставитися до вимушено переселених осіб.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »