Мордор екстрено збільшив кількість моргів на території Військового клінічного госпіталю у Ростові у зв’язку з великими втратами серед солдатів

У зв’язку з тяжкими втратами особового складу російської армії на території України в Ростов-на-Дону на території військових клінічних шпиталів в екстреному порядку почали обладнати спецмайданчики з моргами модульного типу, які розміщені прямо на вулиці під навісом, інформує DROBRO.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Роман Цимбалюк, оприлюднивши отримані у своє розпорядження матеріали. Раніше повідомлялося, що доступні російським військовим морги вже переповнені. Згідно з опублікованими даними, на території Військового клінічного госпіталю ФДКУ “1602 ВКГ” Міністерства оборони РФ у Ростові за адресою вул. Дачна, 10 було обладнано майданчик з 12 моргами загальною площею 180 м2. Там же розміщено ритуальну залу для відспівування померлих військовослужбовців російської армії.

Цимбалюк показав кілька фотографій мобільних моргів. Раніше джерела підтвердили інформацію про велику кількість втрат російських військових, яких масово звозять до військового моргу в Ростові. За даними російських журналістів, переповненим виявився морг на 10 000 тіл загиблих російських військових.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »