Державне бюро розслідувань заявляє про затримання довірених осіб екснардепа Іллі Киви

Як інформує DROBRO з посиланням на ДБР диверсанти мали організовувати провокаційні акції із залученням “тітушок” та дестабілізувати ситуацію на Одещині.

Одного затримали на Одещині. За даними слідства, чоловік відповідав за збір “спортсменів” в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення Киви.

Вказано, що інший “помічник” Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір “тітушок”, які охороняли представників політичної партії “ОПЗЖ” під час масових заходів у Одеській та Київській областях.

ФОТО тут https://t.me/+8ViEM-fKVZNkNzAy

Під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам, у тому числі і використання фізичної сили. Масові акції фінансувались представниками політичної партії “ОПЗЖ”, заявляють у ДБР.

Зазначається, що наразі ДБР встановило три десятки “тітушок”, яких керівництво політичної партії “ОПЗЖ” використовувало у якості силового блоку.

Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.

“ДБР наголошує, що всі спроби зрадників розхитати зсередини ситуацію в нашій країні будуть рішуче припинені”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »