На опублікованих кадрах можна помітити великі ділянки поразки, де знаходилися російські військові вантажівки та особовий склад

Українська армія завдала удару балістичними ракетами ATACMS з касетними бойовими блоками по полігону російських військових на окупованій території Луганської області в населеному пункті Кубань, передає DROBRO. У соціальних мережах з’явилося відео, зняте з безпілотного апарату, який наводив ракети на ціль.

Фрагмент відео опубліковано у Телеграм-каналі DroBro24. На опублікованих кадрах можна побачити великі ділянки поразки, де були російські військові вантажівки і особовий склад.

Ті, хто зміг вижити, розбігаються у різні боки. Видно три великі зони ураження. Приблизна кількість загиблих можна зрозуміти, побачивши знімок скупчення великої групи російських військових.

Журналіст і блогер Денис Казанський у своєму Telegram-каналі зазначає, що поки російські окупанти завдають ударів касетними бойовими блоками по цивільних об’єктах в Одесі, ЗСУ вибірково вражають військові цілі.

Від admin