Український інженер створив морський дрон Kronos, здатний змінити правила морського бою та знищити ЧФ рф

Підводний дрон Kronos здатний протистояти флоту рф. Більше того, шість одиниць нового озброєння можуть контролювати все Чорне море, передає DROBRO.

Про це заявив його творець, український конструктор, фундатор компанії Highland Systems Олександр Кузнєцов, повідомляє Newsweek. За словами інженера, Kronos здатний рухатися зі швидкістю до 27 вузлів, як атомний підводний човен класу “Лос-Анджелес”, несучи на озброєнні шість торпед Black Scorpion, і перебувати під водою не менше 54 годин.

Директор-інженер зазначив, що плюсом нових дронів буде їхня вартість, вона не буде еквівалентна підводним човнам класу “Лос-Анджелес”, а набагато дешевше. Перевагою Kronos є і його маневреність, дрон зможе робити розворот 180 градусів на повній швидкості. Новий вид озброєння від українського інженера оцінили й у журналі для ветеранів Sofrep. У його звіті висловили впевненість у тому, що дрон Kronos змінить розуміння морського бою, зробивши його більш маневреним. Дрони будуть дешевшими, ніж підводні човни, і здатні до більш швидкого розгортання.

Від admin