BNclimate.com

Вибравши потрібний Вам кондиціонер, потрібно також правильно підібрати його місце розташування

Встановити кондиціонер може команда професіоналів, яка зможе зробити все правильно і якісно. Але в будь-якому випадку Вам потрібно знати основні принципи, за якими слід встановити кондиціонер. Кондиціонери бувають декількох типів, розглянемо питання, що цікавлять нас на прикладі найпопулярніших спліт-систем https://www.bnclimate.com/product-category/montazh/montazh-kondytsioneriv/.

Де правильно встановити кондиціонер

Коли ви вибираєте кондиціонер в магазині, Вам мало просто вказати площу потрібної кімнати і отримати відповідний варіант, якщо Вам попадається такий продавець, який пропонує кондиціонер певної потужності без навідних Вам питань, варто задуматися про те, щоб подивитися кондиціонери в іншому місці. Саме ці питання повинні цікавити, якщо планується правильна установка кондиціонера:

 1. Яка площа кімнати? – це важливо, але також потрібно знати «що це за кімната». Спальня, вітальня, і кухня можуть бути одного розміру, але джерела тепла знаходяться в них зовсім різні, а це значно впливає на роботу кондиціонера. Якщо в спальні єдине джерело – це Ви, Ваша пара, ну і може бути собака), то в вітальні – це вже додатково телевізор, і нерідко відвідують гості, а в кухні – холодильник, варильна поверхня, електрочайник та інші побутові прилади.
 2. Наявність вікон, жалюзі на них, і вихід на сонячну сторону. Пряме влучення сонячних променів на кондиціонер також впливає на його роботу. Оптимальна схема установки кондиціонера полягає в тому, щоб розмістити кондиціонер перпендикулярно вікну.
 3. Розташування кондиціонера щодо зон комфорту. Важливо враховувати можливість розміщення кондиціонера не в безпосередній близькості до зон відпочинку: ліжко, диван, обідній стіл. Потоки холодного повітря будуть створювати не комфортне проведення часу, і взагалі можуть сприяти простудним захворюванням.
 4. Один кондиціонер на всю квартиру? Якщо у Вас, наприклад, двокімнатна квартира, то це просто неможливо встановити один кондиціонер і розраховувати, що він зможе охолодити всю територію квартири.
 5. Як встановити мульти-спліт систему? У разі, якщо Ви хочете встановити кілька внутрішніх кондиціонерів з одним зовнішнім блоком, варто врахувати їх розумне розміщення. Бажано мати відповідне місце на стіні в двох прилеглих кімнатах, і встановить кондиціонери в дзеркальному відображенні з висновком зовнішнього блоку під найближчим вікном. В такому випадку буде економно використано простір і довжина магістралі, від якої залежить і вартість установки.

Монтаж кондиціонерів у Львові виконується, щоб виконувати всі перераховані вище необхідні параметри.

Процес монтажу кондиціонерів спліт-системи

Покластися на якісне виконання установки кондиціонера професійними монтажниками звичайно можна, але і потрібно самому бути обізнаним у тому, як правильно встановити кондиціонер. Для цього необхідно дотримуватися кількох важливих правил:

 • встановити кондиціонер необхідно на висоті до стелі не менше 7-10 см. Це важливо для вільної циркуляції повітря і правильної роботи кондиціонера;
 • з замовником заздалегідь обмовляється, чи  ховати всі дроти в короб, чи бити штробу в стіні;
 • планка кріплення як внутрішнього так і зовнішнього блоку закріплена на дюбель цвяхи строго за рівнем;
 • буріння отвору під вивід магістралі виконується під кутом (скіс на вулицю), щоб конденсат виводився безперешкодно;
 • дренажний шланг розміщується нижче фреономагістралі і міжблочного кабелю, і все з’єднується армованим скотчем;
 • проводиться обов’язкове розвальцьовування мідних труб для подальшого з’єднання і виконується вакуумація фреонової магістралі;
 • підключення кабелю до клем виконується відповідно до електричної схеми;
 • на останньому етапі установки кондиціонера відкриваються сервісні крани і запускається фреон в магістраль.

Залишилося тільки включити кондиціонер і насолоджуватися приємною прохолодою.

Установка кондиціонерів канальної системи

Канальні кондиціонери відрізняються своїм процесом установки від звичних спліт-систем, і тому вимагають більш тривалої підготовки і ретельного проектування. В першу чергу замовивши обладнання кондиціонування варто переконатись, що за габаритами воно зможе пройти в дверний отвір потрібного приміщення. Щоб вентиляція справлялася зі своїм завданням, потрібно також чітко все спланувати і забезпечити необхідний потужний вентилятор, а також не забути про приплив повітря. Точки забору та подачі повітря повинні бути правильно розміщені. Варто обміркувати необхідну кількість матеріалів, щоб в ході роботи не довелося доплачувати за відсутні деталі.

Якщо враховувати всі фактори, що впливають на коректну роботу можна з легкістю визначитися, де правильно встановити кондиціонер і не переплачувати за демонтаж або виправлення непотрібних помилок. Купити і встановити кондиціонер не повинно бути проблемою, про ці етапі у Вашому житті подбають професіонали BNclimate.com.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *