Біля штабу ВМФ мордора у Санкт-Петербурзі з’явився напис проти путінського режиму

Кремлю не вдається задушити протестну активність у країні. Невдоволення рашистів проривається назовні. У Санкт-Петербурзі невідомі провели антивоєнну та антипутінську акцію.

Кадри опублікував у Facebook 6 серпня колишній депутат рашистської Держдуми, опозиціонер Ілля Пономарьов.

В рамках акції було розгорнуто величезний банер біля петербурзького штабу Військово-морського флоту мордора з написом: “Моряк! Ворог у Кремлі, а не в Україні!”

“Вітання з днем ​​народження надходять з усіх кінців світу. Ось навіть зі штабу ВМФ, що в центрі Санкт-Петербурга, звістка прийшла. Спасибі:)”, – прокоментував фото політик.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Зазначимо, що флот орків бере активну участь у загарбницькій війні проти України. Він, зокрема, завдає ракетних ударів по мирних українських населених пунктах, вбиваючи цивільне населення та руйнуючи інфраструктуру країни.

При цьому рашистський флот зазнає тяжких втрат. Найсерйознішим було затоплення флагмана Чорноморського флоту “Москва”. Крейсера було знищено двома українськими ракетами “Нептун”, що Москва відмовляється визнавати.

Загалом, згідно з офіційним зведенням Генштабу ЗСУ, у війні орки втратили 15 кораблів і катерів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin