23 травня в Україні відзначають День Героїв – свято величі духу українських вояків, день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України

Велично відзначили День Героїв в с. Уличне Трускавецької територіальної громади. Це село дало чимало відважних патріотів-героїв у різні часи, про що свідчать як криївки часів УПА на околицях Уличного, так і могили загиблих уличненців, зокрема і новітнього Героя – воїна АТО Івана Габчака, інформує DROBRO.

Джерело: ТМР

Настоятелі церкви святої великомучениці Параскеви о. Петро Сливка та церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Віктор Бобровський відправили панахиду на могилах героїв. З літературною композицією виступили читці художнього слова бібліотеки с. Уличне. З короткою історичною довідкою про свято та словами вдячності Збройним Силам України виступив вчитель історії, директор місцевої школи Володимир Савчин. На заході були присутні заступник міського голови, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, депутат Трускавецької міської ради Михайло Галик, староста с. Уличне Мар’яна Мазурик та чисельна громадськість села.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Ряд заходів з нагоди Дня Героїв пройшли і в інших населених пунктах Трускавецької територіальної громади, зокрема в м. Трускавці та с. Орів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »