З Дрогобиччини відправлено гуманітарну допомогу у східні та південні частини України

Українці, котрі постраждали внаслідок російської агресії в Україні, продовжують потребують підтримки та допомоги.

Нещодавно, Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Благодійною організацією “Коло” відправила три вантажі гуманітарної допомоги у Донецьку, Херсонську, Запорізьку, Миколаївську та Луганську області. Серед відправленої допомоги — медикаменти, одяг, теплі ковдри, спальники, дитяче харчування, підгузники, інвалідні візки для людей з інвалідністю, а також ліжка для госпіталю у Миколаївську область передає DROBRO.

Окрім цього, було відправлено два надійні позашляховики для українських бійців, котрі героїчно захищають нашу землю від російських загарбників. Також завдяки місцевим підприємцям Роману Мулю та Тарасу Гурському, було придбано та відправлено за призначенням 60 комплектів військової форми вартістю 90000 грн.

“Важливо, що навіть на третьому місяці повномасштабної російської агресії, ми не здаємось. Навпаки — стаємо ще сильнішими. Формуємо свій гарт та незламний характер. Дякую усім, хто продовжує боротьбу у наших тилових містах!”, — сказав начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Підпишись на наш Twitter DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Це вкрай важливо для існування ресурсу.
Разом до перемоги!!!

Безліч українських громадян, які змушені жити у складних умовах, досі залишаються на територіях, де російська артилерія нещадно обстрілює нашу землю.

Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк закликав підтримувати одне одного та продовжувати працювати задля перемоги.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »