У курортній столиці України Трускавці відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс “Вкраїно – матінко моя”

Ми всі різні – талановиті, яскраві, непереможні та об’єднує нас любов до нашої спільної матері – України, тож на дивно, що захід відбувся у вихідні, коли Україна святкує День Матері.

У фестивалі взяли участь майже 400 учасників зі всієї України – співали, танцювали, малювали, декламували поезію, демонстрували циркове мистецтво та уривки вистав, грали на музичних інструментах, передає DROBRO.

11 годин учасники демонстрували власне мистецтво. Також для учасників була організована піша екскурсія містом, а дехто зміг навіть відвідати дельфінарій.

Завершився перший фестивальний день церемонією нагородження, яку відвідав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і особисто на сцені привітав та нагородив всіх учасників.

Лауреатами гран-прі стали:

  • Летнянка Ірина Гурток “Сценічна мова” Будинку учнівської творчості Трускавця
  • Руденко Валерія Білоцерківська школа мистецтв N 5 імені Сергія Томащука
  • Вокальний ансамбль народної пісні «Веселад» м.Київ
  • Ангеліна Глогусь м.Тернопіль
  • Етноклуб «КОЛО» м.Київ
  • Зразковий ансамбль танцю «Веселі чобітки» м.Львів

Вони отримали сертифікати на 500 євро (колективи) та на 50 євро солісти на відпочинок у кращому і найбільшому українському таборі “Разом” у болгарському Кітені.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Наступного дня учасники мали подорож до захисників України, перед якими вони виступили із творчими номерами, а також подарували їм смаколики та сувеніри зроблені власними руками.

А після – створювали святковий настрій концертом до Дня Матері відвідувачам еколандшафтного парку “Козацька слобода “Раковець” у селі Воля Якубова.

Фото Олег Бачинський.

Від admin