На крок ближче до Перемоги! Трускавець долучився до масштабної благодійної ініціативи “Пташки Перемоги”

Закупівля FPV-дронів – це той мінімальний вклад, який місцеве самоврядування може зробити після вилучення т.зв. “військового” ПДФО з місцевих бюджетів. Але ми допомагаємо армії з усіх сил, інвестуючи в нашу Перемогу та майбутнє України, передає DROBRO. І дуже добре, що владу Трускавця в цьому підтримують благодійники, керівники санаторіїв, готелів, підприємств, волонтери, небайдужі трускавчани.

Низький уклін вам усім!

Нещодавно наша команда отримала подяку «За активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України, що наближає перемогу над ворогом», яка підписана Героєм України, Генералом Валерієм Залужним.

Благодійний проєкт “Пташки Перемоги” символізує єдність військових, волонтерів, представників влади та бізнесу. За рік діяльності, «Пташки Перемоги» зібрали більше 150 мільйонів гривень на купівлю дронів, на фронт відправили понад 7 000 пташок різним військовим формуванням Львівщини.

Це стало можливим завдяки внескам благодійників.

Щоб висловити вдячність від імені захисників та команди Благодійний проєкт “Пташки Перемоги” у Гарнізонному храм святих апостолів Петра і Павла у Львові (давній костел єзуїтів) було вручено подяки цим людям доброї волі, підписані Генералом Валерієм Залужним, а також відзнаки «Золотий Лев» командира 24 ОМБр імені короля Данила, Героя України Івана Голішевського.

Честь і слава кожному, хто наближає Перемогу України!

Від Трускавця, котрий брав активну участь в благодійному проєкті “Пташки Перемоги” і зібрав понад 2 млн. грн., подяку від Залужного отримував заступник міського голови Олексій Балицький.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Документ виписано на ім’я міського голови Андрія Кульчинського.

Щира подяка найактивнішим жертводавцям з Трускавецької ОТГ: Ростиславові Черепану, Ігореві Максиміву, Валентинові Самойлову, Андрієві Бечкалу, Юрієві Вахелю, Олегові Франкову, Вікторові Рудницькому, Василеві Друку, Василеві Белзу, завдяки яким з 2 млн. грн. від Трускавця зібрано 1 млн. 88 тис. грн.

Від admin