На Дрогобиччині в 4,5 рази зросла кількість недужих на Covid

Такі дані озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба 15 серпня на щотижневій понеділковій нараді. За словами головного медика міста, у порівнянні із позаминулим тижнем, кількість недужих на ковід в нашому регіоні зросла в 4,5 рази. Якщо перевести це в мову цифр — то минулого тижня на Дрогобиччині інфекційну недугу підтвердили в 32 осіб, тоді як позаминулого тижня ковідних пацієнтів було 7-ро, передає DROBRO.

Попри значне зростання кількості хворих на ковід в регіоні – за словами Володимира Чуби, за останній тиждень в рази зросла і вакцинація серед мешканців. Так, минулого тижня від ковіду було привито 603 особи. Найперше медики рекомендують робити вакцинацію людям похилого віку та із групи ризику.

Додамо, цієї осені в Україні може циркулювати підтип «Омікрону» ВА,5, на який зараз хворіють у Європі й у світі. Цей підтип значно заразніший, ніж той, який був восени минулого року.

Аби зменшити ризик захворюваності і не отримати важке ускладнення епідеміологи радять вакинуватися. Особливо людям, котрим за 60 років, які мають супутні захворювання, різні імунодефіцитні стани і у яких є ризик отримати різноманітні ускладнення. Цій категорії людей в Україні дозволено вводити другу бустерну дозу, але не раніше, ніж через чотири місяці після першої бустерки.
Загалом, за результатами моніторингу впродовж останнього тижня у Львівській області з 8 по 14 серпня провели 544 тестування на коронавірус, з них позитивні – 306. На лікарняних ліжках перебувають 138 хворих.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Троє людей померли – усі вони мали важкі супутні захворювання. Двоє пацієнтів – похилого віку, одна пацієнтка – 59 років. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ (Центр).

Від admin