зброя США

Дрон проти дрона: Скільки саме таких БПЛА отримає Армія США і де вони будуть розгорнуті, поки точно не повідомляється

Coyote Block 2 від компанії Raytheon – дрон, призначений для знищення інших безпілотних літальних апаратів, не так давно він завершив 10-денний період випробувань на полігоні Армії США в Арізоні.

Відзначається, що перехоплювач довів свою ефективність по знищенню БПЛА першої, другої і третьої груп, вага яких коливається від 9 до 599 кг.

Як повідомив 11 жовтня 2021 старший директор по програмі ППО і розробки компанії Raytheon Абель Аннон, поки БПЛА Coyote Block 2 готується до оголошення експлуатаційних можливостей і розгортання за кордоном, передає DroBro.

зброя США

ДроБро: Coyote Block 2 – це безпілотний літальний апарат, який використовує ракетні прискорювачі для запуску з рейкових пускових установок (РПУ). Управляється дрон наземним радаром Ku-720 (також виробництва компанії Raytheon).

Крім того, БПЛА Coyote Block 2 використовує радіочастотний датчик для вибуху боєголовки, коли вона наближається до мети. Цей дрон отримав невеликий реактивний двигун нового типу, оскільки Армія США висловила побажання, щоб Coyote міг якомога швидше добиратися мети, а також вести вогонь на досить великих дистанціях.

Поки не розголошується, скільки саме таких безпілотників закупила Армія США, проте відомо, що ця цифра “вимірюється сотнями”. Також невідомо, де саме будуть розгорнуті ці БПЛА. У коментарі Пентагону лише вказано, що це будуть “особливо небезпечні” райони.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *