Відділення Укрпошти в Орові може перейти в режим пересувного розповіла Тетяна Сухроменда, староста села Орів

Офіційне повідомлення їй надійшло цими днями від Укрпошти, в якому було зазначено, що орівське відділення зовсім скоро не працюватиме у звичному режимі. Натомість раз на тиждень приїжджатимуть відповідні працівники, які будуть видавати пенсії, пошту та посилки. На все це виділятимуть всього годину часу, інформує DROBRO.

Оптимізація роботи Укрпошти в Орові, можливо, має логічне підґрунтя, однак не зовсім сприймається місцевими мешканцями. Стурбованість громади села є зрозумілою, адже під скорочення потраплять працівники (5 поштарок на 0,5 окладу), які розносили пенсії. Як зазначила Тетяна Сухроменда, в селі чимало людей поважного віку, які не мають змоги йти декілька кілометрів до відділення, щоб отримати виплати, оскільки це люди яким поза 80 років. Ускладнюється ситуація і тим, що в селі немає магазинів де можна розплатитись карткою, а найближчий банкомат – в сусідній громаді (Сколівській) місті Стрий, або Трускавці. Також, окрім Укрпошти на території села немає інших служб доставок, таких як Нова Пошта чи Інтайм.

Озвучивши проблему, Тетяна Сухроменда повідомила про можливість того, що відділення Укрпошти в Орові залишиться і продовжить працювати у нормальному режимі, або так, щоб не ускладнювати життя мешканцям села, яке є найбільш віддаленим від Трускавця.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »