Цьогоріч посівні площі Дрогобицької громади зросли на 128 гектарів

У Дрогобицькій громаді планують максимально обробити та засіяти придатні земельні ділянки. Мета – максимально використати земельний потенціал, незадіяний досі у сільському господарстві.

Окрім тих земель, які обробляли у Дрогобицькій громаді раніше, станом на сьогоднішній день фермери уклали договори на оренду додаткових 128 га сільськогосподарських земель, інформує DROBRO.

Про це повідомляють в управлінні інвестицій та економічного розвитку.

Всі ці землі будуть зорані та засіяні сільськогосподарськими культурами. Посівна кампанія триватиме ще близько двох тижнів.

Станом на сьогодні у Дрогобицькій громаді вирощують пшеницю, кукурудзу, соняшник, гречку, ріпак, сою, а також овочі – картоплю, огірки, помідори.

Цьогоріч, через активні бойові дії в східних та південних регіонах України, чимало земель не можуть бути обробленими. Тому фермери намагаються максимально засіяти вільні земельні ділянки на заході України, в тому числі у Дрогобицькій громаді, щоб отримати якомога більше врожаю.

На чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради буде винесено нові проекти рішень про надання в оренду додаткових земельних ділянок під ведення сільського господарства.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »