VoloConnect

Розробникам знадобилося два роки на роботу над електричним літаком з вертикальним підйомом

Кілька прототипів Volocopter вже почали пробні польоти.

Схоже, в найближчому майбутньому сюжети фантастичних фільмів про літаючі машини і швидкісне переміщення стануть реальністю. Німецький розробник повітряного таксі Volocopter презентував більший електричний літак VoloConnect з більшою дальністю польоту для розширення пропозиції про заплановані поїздки за межі міста.

За даними прес-служби компанії, аеротаксі може вмістити чотирьох пасажирів. Запас ходу – 100 кілометрів. Цього вистачить на трансфер по місту і передмістю. VoloConnect – електричний літак з вертикальним зльотом і посадкою. Він відповідає вищим авіаційним стандартам безпеки. Аеротаксі може розвинути максимальну швидкість до 250 км / ч. Оснащений шістьма електричними двигунами і роторами, двома повітряними гвинтами.

У компанії розраховують, що VoloConnect пройде необхідні перевірки і отримає сертифікат до 2026 року. Volocopter прагне почати комерційні операції в Сінгапурі до 2023 року і вже реалізувала 1 000 бронювань на 15-хвилинні туристичні рейси.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *