Офіційна представниця МЗС

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила, що влада України нібито готується до силового розв’язання ситуації на сході країни

До такого висновку дійшла заступниця очільника МЗС оскільки Україна збільшила свій оборонний бюджет на 20%, передає DroBro з посиланням на брифінг 24 грудня.

За її словами, Київ, схоже, “готується до силового вирішення конфлікту на Донбасі”, оскільки збільшив оборонний бюджет на 20%.

“Замість того, щоб покласти край громадянській війні, що триває вже восьмий рік, Київ, схоже, готується до силового вирішення “проблеми Донбасу”, як вони її називають”, – заявила Захарова.

Вона пояснила своє припущення тим, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував збільшення військового бюджету країни наступного року майже до $12 млрд.

“Це $12 млрд на війну зі своїми громадянами, тими самими, про яких так часто говорять і думають лише тоді, коли підписують військові бюджети. На 20% збільшився військовий бюджет України. Який мир?” – сказала представниця МЗС Росії.

Вона додала, що країни НАТО повністю підтримують Київ у “хрестовому поході проти населення”, а іноземні військові, які знаходяться на території України, займаються “прямим підбурюванням”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »