Фейкове озброєння

Гібридна армія РФ оснащує передову фейкову позицію з муляжами озброєння

Російське військове командування на окупованому Донбасі виявляє незвичну активність на передовій. Про це 21 грудня повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) на своєму офіційному обліковому записі у Facebook, передає DroBro.

Окупанти почали активно зміцнювати свої передові позиції.

“У районах дислокації передових підрозділів оснащуються неправдиві замасковані позиції з урахуванням сезонних змін місцевості”, – повідомили розвідники.

За їхніми даними, росіяни оснащують ці фейкові позиції муляжами озброєння та військової техніки у спробі обдурити ЗСУ, провокуючи українських військових на відкриття вогню. Паралельно з цим, зазначили у ГУР МО, окупанти активно мінують місцевість поряд із лінією фронту.

Важливо, що вони використовують заборонені міжнародними конвенціями протипіхотні міни: ПОМ-2, ПМН-2, ОЗМ-72, МОН тощо. Така діяльність становить велику небезпеку для мирного населення Донбасу, наголосили розвідники.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »