Від початку повномасштабного наступу ерефії у Дрогобицькій колонії помилували 7 в’язнів, які вирішили добровільно долучитись до лав ЗСУ

Як інформує DROBRO з посиланням на РДА, усі сім осіб – колишні військові, відтак мали відповідний бойовий досвід на фронті та зможуть посилити діючі бойові підрозділи армії. При цьому було проаналізовано їхній попередній бойовий досвід, тяжкість злочинів та інші фактори, що враховуються при помилуванні.

Додамо, що від початку війни виявили бажання взяти до рук зброю та воювати проти рашистів кілька сотень в’язнів. Як пояснювала раніше генпрокурорка Ірина Венедіктова це не масова акція, а дуже виважений та точковий крок. Кожен зі звільнених має значний бойовий досвід у зоні АТО у 2014-15 роках.

Більше по темі 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

За її словами, всі вони є запеклими противниками «русского мира», а один взагалі автор відомої пісні українських вболівальників про головного агресора.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »