Другий матч збірної України виявився вдалішим за перший, перемога 2 : 1 над Північною Македонією

Як повідомляє DroBro глядачі збиралися у фан зоні (на центральній площі) якось в’яло, але ближче до початку матчу декілька сотень все ж було.

На 29-й хвилині матчі Андрій Ярмоленко розрухав публіку першим взяттям воріт. Після подачі кутового з лівого краю Олександр Караваєв п’ятою продовжив на дальню штангу низом, а Ярмоленко замкнув. Гол був не надто ефектним, але відбувся і глядачі на площі почали просипатись і хоч трохи шуміти.

Ну а ще через 5 хвилин Роман Яремчук подвоїв перевагу нашої команди – Роман уникнув офсайду, під кутом вивалився на воротаря і обдурив кіпера, пробивши в ближній кут! Цей гол був і ефектним красивим.

Після перерви македонці повернулися в гру – на 57-й хвилині заробили пенальті. Аліоскі з точки не зміг переграти Бущана, але опинився першим на добиванні.

У нашої команди був шанс закрити гру достроково, але Маліновський на 83-й хвилині на забив пенальті після гри рукою і переглядом суддею ВАР.

І все таки українці дотягли до фінального свистка, здобувши таку важливу перемогу.

Україна – Північна Македонія 2:1

Голи: Ярмоленко (29), Яремчук (34) – Аліоскі (57)