Перші в Україні: за 2-3 місяці в Дрогобичі спорудять модульно-каркасний будинок для внутрішньо переміщених осіб

Мова іде про реалізацію пілотного проекту із спорудження каркасного будинку на 8 квартир для вимушено переселених осіб. Створено робочу групу, яка 26 квітня провела перше засідання під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми, передає DROBRO.

Як підкреслив очільник громади – через військові дії московії, із перших днів агресії, станом на сьогодні понад 10 тис. переміщених осіб офіційно мешкають у Дрогобичі. За даними експертів та проведеними дослідження, 20-30% людей із загального числа переселенців готові залишитися на постійне місце проживання в тих містах, в яких нині перебувають.

Перша пілотна новобудова налічуватиме вісім двокімнатних квартир. Площа одного помешкання становитиме – 50 м2. Це кухня, дві кімнати та просторі санвузли. Будинок зводитимуть за бюджетні кошти. Відтак у планах є спорудження чималого комплексу із будинків аналогічного типу. Паралельно, місто працює над реалізацією інших грандіозних проєктів – будівництва багатоквартирних будинків для переселенців. До важливої справи – масштабного спорудження житла для внутрішньо переміщених осіб – готові залучати і спонсорів та благодійні кошти від світової громадськості, благочинних фондів тощо.

Перша робоча зустріч пройшла продуктивно – архітектори, фінансисти, економісти та представники будівельної справи обговорили низку технічних, фінансових, комунікаційних та інших важливих питання, пов’язаних із будівництвом житла. На зустрічі також були присутні перший заступник міського голови – Ігор Герман, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба та заступник з житлово-комунальних питань Роман Москалик.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »