У Дрогобичі 28 квітня відбудеться благодійна акція та ярмарок на підтримку ЗСУ

Як розповіла начальниця відділу культури та мистецтв Леся Татарська, захід стартує 28 квітня в обідню пору, на Площі Ринок, передає DROBRO.

Народний дім імені І.Франка та будинки культури із сіл територіальної громади, музеї міста, а також благодійні та громадські організації відкриють наш захід благочинним ярмарком. Продаватимуть крафтову продукцію та солодощі. Частину виручених коштів буде скеровано на допомогу ЗСУ, – наголошує Леся Татарська.

Більше цікавого в Телеграм

Окрім продажу домашніх смаколиків на гостей та корінних мешканців Дрогобича чекає і музична благодійна акція. Мова іде про виступ колективів Львівського академічного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича, народних колективів міста та зіркових гостей. Серед них – Андрій Князь, Андрій Заліско, гурт «Цвіт Кульбаби» та «Мері». Під час виступів артистів також триватиме благодійний збір коштів. Захід організовує Управління культури та розвитку туризму.

Наші військові щоденно виборюють для нас перемогу із зброєю в руках. Ми ж ведемо боротьбу на культурному фронті. Бо тільки з передачею від покоління до покоління культурних цінностей та надбань нашого народу ми продовжуємо жити як нація та розвиватися. Наголошую – захід благодійний, усі виручені кошти ми передамо на потреби ЗСУ. Мусимо належно тримати як військову, так інформаційну і культурну оборону нашої держави! Бо в єдності наша сила і спільно переможемо, – зазначає Леся Татарська.

Тож, 28 квітня, на Площі ринок в обіднє пору стартує благочинний ярмарок, а в 16:00 год. – благодійна музична акція «Все буде перемога!».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »