У районі Авдіївки продовжуються позиційні бої, а лінія фронту поки що не змінилася

Українським захисникам вдалося взяти позиції за 3 км на північний захід від Горлівки, проте найгарячіша ділянка фронту — Авдіївка та територія навколо. Сьогодні, 31 січня, аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на Авдіївському напрямі минулої доби, передає DROBRO. Низка російських пабліків підтверджує новину про те, що територія навколо ресторану “Царське полювання” на півдні Авдіївки під контролем ЗСУ. Однак деякі російські воїнкори стверджують, що армії Путіна вдалося взяти під контроль територію біля водоочисної станції на південному сході міста.

Ряд Z-каналів пише про просування рашистів у районі Первомайського. При цьому аналітики з ISW поки не виявили візуального підтвердження заяв російських ЗМІ. Відомо, що позиційні бої йдуть у районі коксохімічного заводу, Степового, Новобахмутівки, промзони, Досвідченого, Невельського та ін. На цій ділянці фронту українським захисникам протистоять сили 9-ї та 110-ї мотобригад, а також добровольчі батальйони – Осетія”.

Є й добрі новини, оскільки днями українські захисники повернули під свій контроль раніше втрачені позиції на північний захід від Горлівки. Кадри з геолокацією від 29 січня підтвердили захоплення низки ворожих позицій за 3 км від міста.

Від admin