‘”Я приклав руку”, – інженер концерну “Алмаз-Антей” застрелився після прильоту ракети по будинку його бабусі в Харкові

У Росії, попередньо, звів рахунки з життям співробітник оборонного заводу після того, як ракета ЗС РФ вбила його рідну бабусю в Харкові, передає DROBRO.

Російські ЗМІ повідомили про суїцид співробітника оборонного заводу корпорації “Алмаз-Антей”. Судячи з передсмертної записки, росіянин не зміг змиритися з тим, що російська ракета вбила рідну бабусю в українському Харкові. Федеральні ЗМІ інформацію замовчують, але кадри з місця смерті росіянина та фото його передсмертної записки потрапило до мережі. Як стверджується, загиблий – це інженер конструкторського бюро концерну ППО “Алмаз-Антей” Антон Горобець. Цей концерн спеціалізується на виробництві ракетних комплексів та ракет, які ворог активно використовує останні два роки для завдання ударів по Україні.

Горобець “прозрів” після того, як одна з ракет РФ, яка прилетіла в Харків, вбила у власному будинку його рідну бабусю. Через кілька днів після того, що сталося, він застрелився у власній ванній.

“Ракета, до якої я приклав руку, прилетіла до будинку до Харкова, де жила моя бабуся по маминій лінії. Вона померла. Я не зміг з цим жити. Те, що зараз відбувається, жах”, – йшлося у передсмертній записці Горобця.

Як повідомляється, російський Слідком зараз опитує колег загиблого інженера. Варто зазначити, що останні два роки армія Росії регулярно завдає ракетних ударів по українському Харкову. Використовують росіяни ракети “С-300” та “Іскандер”, які летять лише кілька хвилин і які практично неможливо перехопити.

Від admin