У столиці Японії Токіо завершився перший в історії чемпіонат світу з паркуру

Дебютна світова першість з цього виду спорту мала відбутися ще в 2020 році в Хірошімі, проте подію довелося перенести через пандемію коронавірусу.

Як повідомляє DROBRO з посиланням на «Суспільне. Спорт», Україна на цьому чемпіонаті світу була представлена одним учасником – чемпіоном Всесвітніх ігор-2022 Богданом Колмаковим. Український трейсер брав участь у обох дисциплінах: фристайлі та швидкості.

У перші Колмаков не зміг пробитися до фіналу, посівши 15-те місце у кваліфікації з оцінкою 21.5. Проте спортсмен був одним із фаворитів на медалі в його коронній дисципліні – швидкості. У кваліфікації він показав шостий результат із часом 27.73 секунди, а у півфіналі – другий – 26.14 с, поступившись італійцеві Андреа Консоліні.

У фіналі Колмаков перевершив ці показники та зумів на 0.59 секунди обійти Консоліні, з яким зійшовся у фінальній парі чемпіонату – так само, як на Всесвітніх іграх цього року, та подолав дистанцію за 25.25 с. Так само позаду залишився володар Кубка світу в цій дисципліні, нідерландець Танґуй ван Шинґен.

Від admin