Московії не вдалося захопити Україну, а тому Кремль наважився повернути свою “спецоперацію”, відкусивши лише частину території

Очевидно, що початковий план ерефії із захоплення всієї України з тріском провалився: “друга армія” світу зазнала катастрофічних втрат і прославилася на весь світ незліченними випадками мародерства, знущань над мирними жителями та непрофесіоналізму. Путін, який одержує інформацію виключно в папках, не знає Інтернету, вже через місяць зрозумів, в яку пастку потрапив. Тепер він опинився у вкрай неприємній для нього позиції: відступити і визнати поразку не може, похвалитися “досягненнями” тим більше не вдасться.

У результаті Кремль вирішив задовольнити внутрішній запит і вигадав, як врятувати свій імідж перед стадом. 27 березня вустами ватажка терористів “ЛНР” Пасічника було анонсовано плебісцит про включення ОРДЛО до складу ерефії.

Таким чином рашисти намагаються відкусити ще один шматок нашої території, розуміючи, що переварити його вже не зможуть. МЗС України відреагувало на заяву Пасічника про “референдум”. Спікер відомства Олег Ніколенко заявив, що жодна країна у світі не визнає результатів насильницької зміни міжнародних кордонів країни. Уповноважена з прав людини Людмила Денісова припускає, що після так званого “референдуму” ерефія зможе назвати наступ ЗСУ на Донбас “нападом на ерефію”.

“Наголошую, що території тимчасово окупованого Криму, Донецької та Луганської областей мають бути повернені під контроль України. А фейкові референдуми є юридично нікчемними і без правових наслідків”, – прокоментувала омбудсмен. Вона нагадала, що подібне голосування порушує Міжнародний пакт про громадянські та політичні права 1966 року та Протокол № 1 Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод 1950 року.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »