Рашисти анонсували "референдум"

Пасічник заявляє про плани проведення “референдуму” за входження до складу ерефії

Ватажок “ЛНР” Леонід Пасічник заявив про можливість проведення на окупованій території Луганської області так званого “референдуму” про входження до складу мордору. Заяву голови окупаційної адміністрації у Луганську цитує підконтрольне Кремлю інформаційне агентство “ТАРС”.

За словами Пасічника, “референдум” рашисти планують провести “найближчим часом”. Глава окупаційної адміністрації вважає, що українці на окупованій території Луганської області “висловлять свою думку щодо вступу до ерефії”.

На думку представників розвідки Великобританії та Сполучених Штатів, найближчими тижнями ерефія сконцентрує максимальні зусилля щодо окупації Донбасу, включаючи території Луганської та Донецької областей у їхніх адміністративних кордонах. Другим напрямком рашистських окупаційних військ може стати коридор у бік Придністров’я зі спробою захопити Миколаїв та Одесу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »