Міжнародний валютний фонд створив спеціальний адміністративний рахунок, через який бюджет України щомісячно отримуватиме 5 млрд доларів

Як повідомляє DROBRO з посиланням на повідомлення прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для того, щоб виконати всі соціальні і гуманітарні зобов’язання перед громадянами України.

«Ми постійно співпрацюємо, практично в нас щотижнево відбуваються на робочому рівні контакти з МВФ. Ми домовились, і Міжнародний валютний фонд створив спеціальний адміністративний рахунок, через який всі наші партнери будуть надавати підтримку. Ми озвучуємо цифру, яка підтверджена і МВФ, і Світовим банком, – 5 млрд доларів щомісячно. Це ті кошти, які потребує бюджет України для того, щоб виконати всі соціальні і гуманітарні зобов’язання перед жителями нашої держави, які насправді страждають від війни», – сказав Шмигаль.

Також він зазначив, що директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва має родичів в Україні, і тому вона також глибоко розуміє ситуацію в Україні.

Більше гарячої свіжини тут https://t.me/+8ViEM-fKVZNkNzAy

«Безпосередньо сама директор Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва також глибоко розуміє ситуацію в Україні, вона має родину тут, в Україні, фактично з якою в неї є комунікація і через яку вона має всю інформацію, що насправді відбувається: які жахи, звірства, і що тут «витворяють» російські загарбники, окупанти і агресори на території України. Тому вона ще й дуже емоційно залучена в підтримку і допомогу Україні», – розповів Шмигаль.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »