Говард Баффетт, середній із трьох дітей всесвітньо відомого інвестора Уоррена Баффетта, став одним із найбільших донорів України

Сім’я Уоррена Баффетта, відомого американського інвестора та філантропа, оголосила про пожертву $500 млн на підтримку України у її боротьбі за суверенітет та демократію. Це найбільша пожертва, яка колись робилася приватною особою чи організацією на користь українського народу, інформує DROBRO.

Зупинятись Говард не збирається: цього року він має намір витратити ще $300 млн, пише Minval. Сім’я Баффетта сказала, що вона захоплюється мужністю та рішучістю українців, які не здаються перед агресією та пропагандою з боку росії. Вони також висловили сподівання, що їхній внесок допоможе зміцнити економіку, освіту, охорону здоров’я та громадянське суспільство в Україні.

Статки Уоррена Баффетта оцінюють у $130 млрд. В індексі мільярдерів Bloomberg він посідає 7-е місце у світі. Щорічно він жертвує мільярди доларів у вигляді акцій свого інвестиційного фонду Berkshire Hathaway різним фондам та організаціям, які займаються боротьбою з бідністю, хворобами, нерівністю та проблемами освіти.

Баффет також є одним із засновників ініціативи Giving Pledge, яка закликає мільярдерів віддавати на благодійність принаймні половину свого багатства за життя або після смерті.

Від admin