Командний пункт виконував функції управління підрозділами, які беруть участь у наступальній операції на Вовчанську, Харківській області

Російські джерела повідомили перші подробиці удару української військової авіації по командному пункту 6-ї загальновійськової армії у Білгородській області. Ракетного удару по командному пункту (в/ч 31807, Ленінградська обл.) було завдано вчора, 9 червня 2024 року, передає DROBRO.

Telegram-канал “Досьє Шпигуна” опублікував фотографію зруйнованої будівлі, яка зазнала тяжких пошкоджень. В даний час вісім офіцерів армії вважаються зниклими безвісти: ймовірно, всі вони загинули.

Командний пункт розгорнули на базі відпочинку “Нежеголь”, що належить Білгородському державному університету, поблизу населеного пункту Шебекіно, Білгородська область. Командний пункт виконував функції управління підрозділами, які беруть участь у наступальній операції на Вовчанськ, Харківської області.

Варто зазначити, що база відпочинку “Нежеголь” фігурувала у “списках цілей” ЗСУ, про що розвідка попереджала управління 6-ї армії як мінімум за тиждень до удару. Однак жодних контрзаходів не було.

Від admin