На Херсонщині військові рф розправилися з колаборанткою, яка видавала їм патріотів: “Приклали її”

В окупованій Подо-Калинівці, що під Херсоном, військові терористичної країни 404 вбили місцеву колаборантку Сніжану Кириченка через горілку, повідомляє DROBRO.

Минулими вихідними в окупованому селі Подо-Калинівка Херсонської області стався гучний злочин: військові РФ розправилися над місцевою зрадницею Сніжаною Кириченко. Деталі вбивства з’явилися у місцевому паблику. Росіяни замовчують подію. Повідомляється, що 25-річна Кириченко була дуже рада окупації. Вона активно допомагала армії РФ, зокрема видавала росіянам на розправу проукраїнськи налаштованих жителів району.

Нічим добрим це для неї не закінчилося.

“Нашу улюблену Сніжку вчора ввечері вбили. Її всі в Подо-Калинівці знали! (…) Справжньою патріоткою (Росії – ред.) була: шукала житло для солдатиків (ВР РФ – ред.), їжу їм готувала, у себе навіть залишала, а ще допомагала вираховувати “ждунів”… Ми мовчати не будемо! Увечері (9 червня) прийшли до Сніжка солдатики. Думала, що прийшли за допомогою, а виявляється, що за горілкою. Сказала, що немає. Вони вирішили, що бреше і почали, погрожувати… Слово за слово, і хтось її приклав, та так, що вона впала прямо головою об стіну. Ті втекли. Наші пробували відкачати, швидка довго їхала. Не врятували”, – повідомили очевидці.

Вони запевняють, що окупаційна “влада” намагається зам’яти цей злочин. Її смерть кваліфікована як серцевий напад, рідним повідомили, що жодної кримінальної справи не планується.

Від admin