Щорічно воїни-афганці відзначають дату 15 лютого – річницю виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану

У Трускавці воїнів-інтернаціоналістів (тобто тих, хто воював на території іноземних держав, в тому числі в Афганістані) є 91 особа. Вони об’єднані у спілку, якою вже майже 33 роки незмінно керує трускавчанин Юрій Паньків.

Перед поїздкою до Дрогобича, де на Стрітення традиційно відбувається панахида та вшанування пам`яті воїнів-інтернаціоналістів, з воїнами-афганцями поспілкувалися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Від імені учасників Трускавецької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Юрій Паньків подякував владі територіальної громади за розуміння та допомогу. Ось і цього року міське управління праці та соціального захисту населення виплатило одноразову грошову допомогу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (в розмірі 650 грн. кожному, загальна сума виплат – 59 тис. 150 грн.).

Під час розмови у приміщенні, де функціонує Спілка ветеранів Афганістану, ветерани та представники влади міста обговорили і поточні питання, зокрема формування батальйонів територіальної оборони, підведення електроживлення до гаражів та інше.

Міський голова Андрій Кульчинський подякував ветеранам афганської та інших воєн за мужність та наголосив, що завдяки справжнім чоловікам Україна готова дати відсіч агресору. Хоча воїнам-афганцям вже поза 50, а декому й поза 60, та вони без вагань готові взяти зброю в руки, якщо це буде потрібно. Як зазначив Юрій Паньків, ми – за мир, але готові до всіх варіантів розвитку подій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »