У місті Сватове у підірваному будинку колишньої автостанції, що служила готелем для російських загарбників, знищено 200 орків

У ніч на 18 вересня у будівлі колишньої автостанції в окупованому Сватовому, де мешкали дикарі, пролунав вибух. Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай уточнив, що внаслідок “хлопка” було знищено близько 200 істот, передає DROBRO.

Нині вони стягують війська до лінії фронту. Готуються до оборони, але склади все одно вибухають, і з боєкомплектом окупанти можуть мати проблеми.

Окрім цього, окупанти глушать мобільний зв’язок та інтернет на захоплених територіях, щоб люди не могли передавати інформацію. Це дозволяє їм продовжувати брехати про “перемоги” на фронті.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Також окупанти посилили перевірки людей на вулицях, шукаючи партизан. Гайдай підтвердив, що ЗСУ форсували річку Оскол і з вечора 17 вересня контролюють її лівий берег.

Від admin