Озвучена дата іторгнення в Україну

Відомості Байдена про дату вторгнення РФ в Україну трохи відрізняються з даними, оприлюдненими західними ЗМІ

Глава Білого дому під час діалогу з лідерами країн НАТО та ЄС напередодні повідомив, що повномасштабна атака РФ на Україну почнеться вже наступного тижня, а саме – з 16 лютого, інформує Politico.

За даними Вашингтона, нападу підрозділів РФ передуватимуть кібератаки і ракетні удари. Як стверджують джерела – високопоставлені американські чиновники, у ЄС скептично ставляться до таких заяв із Штатів, передає DROBRO. Нібито в Європі досі не вірять у можливість військових подій.

За даними видання, це може стати фатальною помилкою, бо збройний конфлікт “обходиться дорого”. При цьому учасники діалогу були солідарні, що пріоритетом у цей час є збереження згуртованості та готовність до економічних обмежень проти РФ.

Виходячи із даних німецького Der Spiegel, глава США під час діалогу навіть анонсував можливі терміни наступу російської армії в Україну – середина цього місяця, а саме – з 16 лютого. Також Штати передали партнерам багато деталей щодо підготовки даної атаки з боку РФ. Нібито американські розвідники детально описали напрями вторгнення Кремля та спеціальні російські частини та цілі, які вони зобов’язані “взяти на себе”.

Треба сказати, що раніше зустріч в онлайн режимі лідерів США та країн-учасниць НАТО тривала майже 1,5 год. За її результатами сторони погодили найближчим часом подвоїти дипломатичні старання щодо нормалізації обстановки навколо України. За даними американських мас-медіа, посилаючись на розвідку США, у Кремлі мають намір розпочати масштабну атаку на Україну з наступного тижня, а конкретніше – з 15 лютого.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »