Bayraktar TB2

На 223-му загальновійськовому полігоні в Рівненській області розпочалися навчання із застосуванням нових турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2

Сьогодні, 26 травня, на полігоні в Рівненській області стартували військові навчання під керівництвом Головкому ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака і командувача Сухопутними військами ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського.

Головну увагу буде приділено комплексному застосуванню високоточної зброї, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління і безпілотників Bayraktar TB2. Інформація була опублікована на сторінці Генштабу ЗСУ в Facebook, передає DroBro.

У навчаннях беруть участь окремі механізовані бригади ОК “Північ”. Велика увага буде приділена роботі безпілотників в парі з наземними військами. Джерело повідомляє, що в навчаннях помічений один безпілотник Bayraktar TB2, який знаходиться в розташуванні бригади ім. Князя Костянтина Острозького. Бригада відпрацьовує навики як в обороні, так і наступу. А безпілотник в цей час підтримує наземні війська з повітря.

На початку березня вже проводилися військові навчання із застосуванням безпілотника Bayraktar TB2. Вони проходили в Чорному морі над островом Тендрівська коса. У 2019 Україна отримала від Туреччини 6 безпілотників Bayraktar TB2, дві наземні станції управління і все інше супутнє обладнання. Ще Анкара зобов’язана поставити до 200 ракет для безпілотників.

Безпілотник може взяти з собою предмет масою до 650 кг, а також нести на собі два боєприпасу MAM-L, які вражають ціль на відстані від 2 до 8 км. В повітрі безпілотник може перебувати добу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *