Днями під час захисту України від ворога загинув мужній воїн, 25-річний дрогобичанин Олег Гільжинський

Із перших днів повномасштабного вторгнення Олег покинув роботу інженером та став на захист України в лавах ТРО. Брав участь в боях за звільнення Київщини. Згодом приєднався до 47 ОМБр «Магура».

Олег був першим “мастер-ганером” – навідником-оператором бойової машини “Бредлі”, який досконало знав можливості бойової техніки та вміло застосовував їх для знищення ворога. Саме він перевіряв та готував бойові машини до виїзду. Під час виконання бойових завдань в найгарячіших точках, дрогобичан проявляв особливу хоробрість, людяність та інженерний хист.

Був учасником звільнення Роботино. Тримав з побратимами Степове. Навіть в туман та негоду, Олег виїжджав та чітко відпрацьовував кожне бойове завдання. Робив максимум, аби підтримувати та прикривати хлопців, вивозити поранених.

“Чимало людей він витягнув з самого пекла” – згадує наречена Олега – Катерина, яка служила з ним в одній бригаді.

Він боронив Україну до останнього подиху, не покидаючи без підтримки своїх побратимів, рятуючи як людей, так і тваринок – бо мав дуже чуйне та щире серце.

Загинув воїн 27 лютого при виконанні бойового завдання та евакуації пораненого побратима в районі населеного пункту Бердичі на Донеччині.

З рідних у загиблого Героя залишились мати, наречена Катерина, бабуся, дідусь.

Зустріч траурного конвою з тілом захисника відбудеться в понеділок, 4 березня, об 11:00 на Перехресті Героїв.

Об 11:30 на площі Ринок проведуть загальноміське прощання.

Чин похорону відбудеться о 12:00 в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці.

Поховають полеглого захисника на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin