Екс-посол Білорусі у Німеччині Денис Сидоренко помер після перевірки на поліграфі у КДБ

ЗМІ розглядають декілька версій.

23 червня у Мінську мертвим знайшли колишнього посла Білорусі у Німеччині Дениса Сидоренка, передає DROBRO. Видання “Наша Ніва” зазначило, що МЗС республіки не повідомляло про смерть 46-річного дипломата до 27 червня.

“Наша Нива” вказувала на те, що Сидоренко випав із вікна багатоповерхівки. У зовнішньополітичному відомстві Білорусі проти підозрілих версій там запевняють, що було скоєно самогубство. ЗМІ підкреслили, що Сидоренко повернувся до Білорусі навесні, після чого провалився на поліграфі в Комітеті державної безпеки.

Стверджується, що його візити до КДБ були регулярними, допити на поліграфі повторювалися. Лукашенко звільнив дипломата 11 березня, невідомо, чи це сталося до або після його спілкування зі спецслужбами.

Екс-посол Білорусі у Франції Павло Латушко відкрив деталі краху кар’єри Сидоренка. За його словами, за 8 років послом у Німеччині Сидоренко проклав собі шлях до Центрального апарату МЗС, але, згідно з результатами перевірки на детекторі брехні, виявився не лояльним до режиму Лукашенка. Після провалу роботу він уже не міг знайти. У виданні “Позірк” заявили, що Сидоренко помер через серцевий напад.

Від admin