Путін раптово зник з інформпростору і понад 16 годин мовчить щодо розстрілу в Дагестані 20 російських силовиків

Новий кровопролитний теракт “ІГІЛ” у Дагестані вразив Росію, яка зіткнулася одразу з другим нападом ісламістів за короткий проміжок часу. Однак ЗМІ звертають увагу, що глава російського режиму Путін раптово зник з інформаційного простору і понад 16 годин продовжує зберігати дивне мовчання з приводу нападу, в ході якого в кавказькій республіці, яка ще входить до складу РФ, було розстріляно 20 російських поліцейських, передає DROBRO.

У Мережі зазначають, що замість відповідальності Путін у складний момент знову виявляє боягузтво.

Російське “Агентство” зазначає, що так само було і після антисемітських заворушень у Дагестані у жовтні минулого року. Після теракту в московському “Крокусі” Путін також вирішив зникнути.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що хвиля насильства, яка повертається до Росії разом із карними злочинцями та ветеранами війни, є прямим наслідком авантюри Путіна із вторгненням в Україну.

“Чого там коментувати? Це років 20 тому було в Росії страшною подією. А через 25 років мудрого керівництва великого геополітика це дрібниці. В Україні щодня в 10-20 разів більше росіян гине, і ніхто навіть не вважає, скільки там загинуло. Тут двадцятьма більше, двадцятьма менше – немає різниці”, – пишуть у Мережі.

Від admin