Спеціальні спортивні протези від данської компанії Levitate цього разу отримали 13 українських захисників і їхня мотиваційна тренерка. Це бігові стопи та стопи для активної ходьби.

Спеціальні спортивні протези від данської компанії Levitate цього разу отримали 13 українських захисників і їхня мотиваційна тренерка. Це бігові стопи та стопи для активної ходьби.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Примірявши подарунки, захисники одразу вийшли на боксерський ринг. Адже тут відбувся UNBROKEN BOXING CLINIC – спільний проєкт реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ та данської компанії з виробництва спортивних протезів Levitate. Захисники мали змогу позмагатись з чемпіонами України з боксу.

Один із захисників, який отримав такий протез, – доброволець з Київщини Максим Марченко. Ногу він втратив під час боїв за Соледар минулого року. «Відчуття неймовірні, ніби повернув те, чого вже давно немає. Бігова стопа – це найкраще, що траплялось зі мною за останній час, я можу повернутися до активного життя», – поділився емоціями захисник.

У центрі НЕЗЛАМНІ наголошують, що UNBROKEN RUNNING та BOXING CLINIC – це форма реабілітації, яка успішно поєднує в собі дві важливі складові відновлення: психологічне та фізичне.

«По-перше, це навантаження, яке вимагає витримки та рухливості, бокс та біг добре впливають на координацію, що є вкрай важливим для пацієнтів з ампутаціями. По-друге, це значний вплив на емоційний стан захисників, нові позитивні емоції», – кажуть у центрі НЕЗЛАМНІ / UNBROKEN.

Зазначимо, це вже другий приїзд в Україну представників данської компанії Levitate, яка виготовляє спортивні протези для людей, які втратили кінцівки. Вперше вони приїхали до центру НЕЗЛАМНІ наприкінці 2023 року і передали 12 таких протезів для захисників, які під час реабілітації пробували різні види спорту і навіть мріяли пробігти марафони. А вчора засновник і CEO компанії Levitate Лассе Вернер та продукт-інженер компанії Джейкоб Болтон завітали в міську Ратушу Львова, де зустрілись з мером міста Андрієм Садовим та обговорили співпрацю з центром НЕЗЛАМНІ / UNBROKEN.

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від російської агресії, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.

Від початку повномасштабної війни допомогу тут вже отримали понад 15 тисяч поранених військових і цивільних. Мета центру – аби люди з воєнними травмами не мусили їхати на лікування за кордон, а рятувати, протезувати, реабілітувати їх можна було в Україні.

Сайт проєкту

Від admin