У Києві стрілянина біля обмінника криптовалюти

Активісти стверджують, що через обмінник проходить значна частина незаконних транзакцій, зокрема фінансуються озброєні угруповання ОРДЛО

У Києві на вулиці Володимирській, де розташований один із обмінників криптовалюти, знову неспокійно: у середу, 2 лютого, тут сталася стрілянина. Відповідне відео опубліковано у Tвитер DroBro7/24. За попередніми даними, стрілянину вела охоронна фірма обмінника. Сьогодні сюди прийшли громадські активісти, які стверджують, що через обмінник здійснюється значна частина незаконних транзакцій, зокрема фінансуються наркобізнес та терористичні угруповання так званих “ДНР” та “ЛНР”.

На поширених кадрах показано, як чоловік у камуфляжі та з автоматом у руках, використовуючи нецензурні висловлювання, намагається відігнати активістів від обмінника.

До цього між учасниками конфлікту сталася бійка, постраждав націоналіст та ветеран війни на Донбасі Олексій Середюк.

Увага! На відео є ненормативна лексика! “Неадеквати з автоматами, які влаштували стрілянину прямо в центрі міста, є охоронною фірмою цього обмінника. Сьогодні туди навідалися активісти та ветерани війни на Донбасі, але охоронці влаштували стрілянину та підстрілили ветерана війни Олексія Середюка”, – написала активістка Юлія Литвин на своїй країні. Facebook. Наразі місце стрілянини оточене поліцейськими.

Озброєним правоохоронцям наказано зайти всередину обмінника.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »